Rextor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rextor

Bine ati venit pe forumul Metin2Rextor. Distractie Placuta
 
AcasaAcasa  Site Mt2 Rextor  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 Cerere Helper !!!

In jos 
+5
UnderGround
Darius
Alexya
FallenAngel
[OwN]DooM
9 participanți
AutorMesaj
[OwN]DooM
Admin
[OwN]DooM


Mesaje : 15
Data de inscriere : 23/02/2014
Varsta : 32
Localizare : Cluj-Napoca

Cerere Helper !!!  Empty
MesajSubiect: Cerere Helper !!!    Cerere Helper !!!  EmptySam Mai 24, 2014 8:21 am

Cerere [Help]




Nume Caracter :

Ore / Minute Jucate :

Timp Online Pe server :

Cunostinte in Metin2Rextor :
Sus In jos
http://www.metin2rextor.fzn.ro
FallenAngel




Mesaje : 1
Data de inscriere : 24/05/2014

Cerere Helper !!!  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Helper !!!    Cerere Helper !!!  EmptySam Mai 24, 2014 8:30 am

Nume Caracter: FallenAngel
Minute jucate : 2000
Timp online pe server :6-7 ore
Cunostinte in Metin2Rextor: stiu acest metin in proportie de 95%,deoarece am fost GM pe un server identic timpde 4 luni. Wink Wink Smile Laughing

Cerere Helper !!!  Pre_1330111334__acceptat
Sus In jos
Alexya




Mesaje : 1
Data de inscriere : 24/05/2014

Cerere Helper !!!  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Helper !!!    Cerere Helper !!!  EmptySam Mai 24, 2014 8:54 am

Nume Caracter: Alexya
Ore/Minute Jucate:3000 minute  + inainte de ultimul rr. la server
Timp Online pe Server:8-9 ore
Cunostinte in Metin2Rextor:Vechimea noului client ...Dropul metinelor din Farm Map . Evolutiile in general , Bonusurile necesare pentru dezvoltarea caracterului .Bonusurile necesare pentru a dezvolta un farmer bun (de asemenea si levelul cel mai potrvit al acestuia pentru un drop bun) , Regulile jocului Metin2Rextor , Cunostinte legate de mapele pentru crescut    1 - 220. Si multe altele . Imi asum orice responsabilitate pentru a ajuta un player intr-o anumita situatie . De asemenea  prin acest ajutor oferit de Helperi si Staff vom putea realiza un server placut . distractiv si interesant.

Cerere Helper !!!  Pre_1330111334__acceptat
Sus In jos
Darius




Mesaje : 1
Data de inscriere : 24/05/2014

Cerere Helper !!!  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Helper !!!    Cerere Helper !!!  EmptySam Mai 24, 2014 8:54 am

Nume Caracter: Darius
Minute jucate: Peste 2500
Timp Online Pe server: 3-5 Ore in timpul saptamanii si 5-7 Ore in Weekend.
Cunostinte in Metin2Rextor: Am nivel 243. Il cunosc destul de mult si vreau sa ajut daca imi este permis. Smile

Cerere Helper !!!  ZCh2EA1
Sus In jos
UnderGround




Mesaje : 1
Data de inscriere : 24/05/2014

Cerere Helper !!!  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Helper !!!    Cerere Helper !!!  EmptySam Mai 24, 2014 9:18 am

Nume Caracter :Only4Sex

Ore / Minute Jucate :76(Pe UnderGround aveam 6847 in jur de atat)

Timp Online Pe server :7-8 ore in weekend aproape toata ziua si noaptea

Cunostinte in Metin2Rextor :Pai jok de cand sa deschis,Cunosc mapele Mobi Farm1 Farm2 Farm3 dropurile Imt Bonusurile toate rasele,mai pe scurt stiu cum se mananca Metin2 Rextor si daca o fi sa castig sper sa va ajut cu tot ce pot, Multumesc...


Cerere Helper !!!  ZCh2EA1
Sus In jos
andreid21




Mesaje : 1
Data de inscriere : 11/04/2014

Cerere Helper !!!  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Helper !!!    Cerere Helper !!!  EmptySam Mai 24, 2014 9:25 am

Nume Caracter : SSSniperWolf
Ore / Minute Jucate : 2380 minute
Timp Online Pe server : 4-5 ore in saptamana / 7-9 ore in weekend
Cunostinte in Metin2Rextor : Am jucat si pe vechiul rextor , si pe asta de la primul rr pana acum, stiu despre el cam 90%. Sper sa va pot ajuta Smile. Multumesc

Cerere Helper !!!  ZCh2EA1
Sus In jos
daniel98

daniel98


Mesaje : 1
Data de inscriere : 24/04/2014
Varsta : 25
Localizare : vadu pasii

Cerere Helper !!!  Empty
MesajSubiect: Cerere Helper   Cerere Helper !!!  EmptySam Mai 24, 2014 11:26 am

Nume Caracter : 0M3G4TrIleR

Ore / Minute Jucate :3400 (cu toate rr care au fost date )

Timp Online Pe server : maxim 12 ore , zilnic dela ora 8.00 dimineata la 6.00 seara , dar stau si dela 8.00 pana pela 12.00 noaptea

Cunostinte in Metin2Rextor :stiu toate regulile la Metin2Rextor cunosc toate clienturile , a jucat in fiecare , stiu unde se gasesc toate dropurile din farm map , evoluziile si materialele
necesare pentru acestea , stiu bonusurile bune pentru dueluri(PvP)  , pentru un farmer care sa fac totul repede si bine (PvM), hartile de crescut de diferite
leveluri , realizez video tutorial pentru a ajuta toti playeri care au nevoie si in joc dau sfaturile necesare
la diferitele cerinte  ale playerilor , si doresc sa aduc cati mai multi player care sa respecte regulile si care sa se distreze bine pe server.
doaresc sa fie mult playeri si multa distractie TUTUROR !!

Cerere Helper !!!  ZCh2EA1
Sus In jos
kavynus12




Mesaje : 1
Data de inscriere : 25/05/2014

Cerere Helper !!!  Empty
MesajSubiect: Cerere [HELP]   Cerere Helper !!!  EmptyDum Mai 25, 2014 9:11 am

Nume Caracter: OnlyKiller
Minute jucate:pe acest caracter vreo 3000,dar pe razboinic vreo 7000.
Cunostinte Metin2Rextor: 97%,am fost [TGM] pe un metin identic un timp indelungat
Timp online/zi: undeva la 7-8h(mult farming)
Tin sa adaug ca am ceva experienta in acest domeniu,am fost membru staff pe mai multe servere hostate.
Va multumesc pentru atentia acordata!

Cerere Helper !!!  Pre_1330111334__acceptat
Sus In jos
micutu99




Mesaje : 1
Data de inscriere : 26/05/2014

Cerere Helper !!!  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Helper !!!    Cerere Helper !!!  EmptyLun Mai 26, 2014 2:16 am

Nume Caracter :Gaby

Ore / Minute Jucate :2550 - doar pe asta : Nu le pun si pe cele jucate pe farmer...Unde am jucat 1550.

Timp Online Pe server :In Timpul saptamanii 4-5 zi ::: In weekend apropate toata ziua.

Cunostinte in Metin2Rextor :Am fost pe fiecare clinet al Metin-ului Rextor.
                                     Stiu fiecare drop:Pot sa-i ajut pe incepatorii de Metin2 RExtor fara nici-o problema.  Stiu regulametul jocului.

Cerere Helper !!!  ZCh2EA1
Sus In jos
[OwN]DooM
Admin
[OwN]DooM


Mesaje : 15
Data de inscriere : 23/02/2014
Varsta : 32
Localizare : Cluj-Napoca

Cerere Helper !!!  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Helper !!!    Cerere Helper !!!  EmptyLun Mai 26, 2014 10:55 am

Va multumim !! Ce-i ce nu ati fost alesi nu fi-ti suparati . daca v-a fii nevoie mai alegem !

Cerere Helper !!!  Topic-inchis
Sus In jos
http://www.metin2rextor.fzn.ro
Continut sponsorizat





Cerere Helper !!!  Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Helper !!!    Cerere Helper !!!  Empty

Sus In jos
 
Cerere Helper !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rextor :: Metin2Rextor :: Rextor-
Mergi direct la: