Rextor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rextor

Bine ati venit pe forumul Metin2Rextor. Distractie Placuta
 
AcasaAcasa  Site Mt2 Rextor  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ConectareConectare  ÎnregistrareÎnregistrare  

 

 Donatii CARTELE IN ORICE RETEA !!!

In jos 
AutorMesaj
[OwN]DooM
Admin
[OwN]DooM


Mesaje : 15
Data de inscriere : 23/02/2014
Varsta : 32
Localizare : Cluj-Napoca

Donatii CARTELE IN ORICE RETEA !!! Empty
MesajSubiect: Donatii CARTELE IN ORICE RETEA !!!   Donatii CARTELE IN ORICE RETEA !!! EmptyJoi Mai 08, 2014 6:20 am

DONATII SMS !

Dragi playeri de pe Metin2Rextor tinem sa va multumim ca ne sunteti alaturi si la bine si la rau.
Se pare ca puteti dona doar COSMOTE , cod VODAFONE si ORAGE NU!!
Noi oferim posibilitatea de a dona SMS direct de pe telefonul mobil in orice retea doar din ROMANIA.

Ca sa puteti dona urmariti pasii de mai jos :
1.Trimiti 1 SMS cu textul:cehost(neaparat cu litere mici tot), la numaru de mai jos, ce corespunde cu reteaua si creditu tau,insa sa ai cu 10centi in plus(tva pentru sms).
2.Acuma trebuie sa astepti sa primesti un sms inapoi,in care va scrie numarul la care trebuie sa trimiteti al doilea mesaj cu textul:cehost da
3.Acuma astepti un al doilea sms cu CODUL.(Codul arata asa: XS54SA)
4.Codul primit in ultimul SMS, trebuie pastrat si predat unui [Own] pentru a va ridica Itemul dorit .

Sunt in total 4 sms-uri , 2 trimise de voi si 2 primite, iar tva-ul pentru este 10centi !

Exemplu:
Vreau sa donez 5euro din reteaua COSMOTE :
Imi verific creditul sa vad daca am si de tva, adica 5,10euro.
1.Dau sms la numarul 7415 cu textul cehost(toate cu litere mici) si astept un sms in care imi scrie ce trebuie sa fac in continuare.
2.Dupa ce am primit sms-ul de confirmare, trimit inca un sms la numarul primit in mesaj cu textul:cehost datoate cu litere mici) si astept sms cu codu.
3.Dupa ce am primit si al doilea sms cu CODUL meu ,astept sa incepa Donatiile SMS si predau codul care l-am primit unui [Own]

NU VENITI CU CARCATERE GEN: "555555555552222", "asfgdfhasdg", "lllllllllllllllll", DEOARECE NU VETI FI TRASI !!!

ATENTIE !!!
1.TRIMITETI IN SMS TEXTUL cehost TOT CU LITERE MICI FARA NICI UN SPATIU IN PLUS,altfel sms-ul nu e luat in considerare !!!
2.IN AL DOILEA SMS SCRIETI EXACT cehost da TOT CU LITERE MICI SI SA CONTINA SI da ,daca nu,sms-ul nu va fi luat in considerare !!!
3.DACA NU AVETI CU 10 CENTI IN PLUS ALEGETI O SUMA MAI MICA,DACA NU, NU PUTETI DONA !!!
4.PASTRATI SMS-UL CU CODUL PANA LA RIDICAREA DONATIEI, NU DATI CODUL DECAT LA [Own] !!

Donatii CARTELE IN ORICE RETEA !!! 2gum5ww

Primul Mesaj cu textul cehost la numarul 7415.
Al -2-lea il confirm cehost DA La numarul specificat in mesaj
Si dupa o sa primiti un COD care il dati la [OwN]DooM !!

Acesta de mai sus este un EXEMPLU la Donatia de 5 Euro !
Sus In jos
http://www.metin2rextor.fzn.ro
 
Donatii CARTELE IN ORICE RETEA !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rextor :: Donati-
Mergi direct la: